OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  NIEDZIELĘ   08.12.2019r.

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

NA II NIEDZIELĘ ADWENTU 08.12. 2019 r.

1. Dziś Godzina Łaski od 12.00 do 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 13.00, zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. Trwamy w radosnym oczekiwaniu na przyjście Pana. Wzorem takiego oczekiwania jest dla nas Maryja. Sakrament pokuty, uczestnictwo we Mszy świętej roratniej niech będzie wyrazem naśladowania Maryi i przygotowania na spotkanie z Panem. Roraty w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Zapraszam dzieci i dorosłych z lampionami i świecami do modlitwy i oczekiwania wraz z Maryją na przyjście Pana.
  3. Jutro  różaniec za zmarłych o godz. 17.00, we wtorek spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. wieczornej, w czwartek spotkane wspólnoty Miriam po wieczornej Mszy św. w piątek wsp. św. Łucji dz. i mecz.,  w sobotę wsp. św. Jana od Krzyża prb. i dra Kła,
  4. W czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  5. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w sobotę po wieczornej Mszy św. a młodzież przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.
  6. Spowiedź w naszej parafii w sobotę 21 grudnia o godz. 8.00 i od 16.30.
  7. Do nabycia są świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas w cenie: ozdobne 15 PLN oraz zwykłe małe i duże 6,50 PLN i 13PLN oraz opłatki na wigilijny stół.
  8. Jak zwykle w Adwencie zbieramy trwałe produkty żywnościowe na pomoc dla rodzin będących w potrzebie. Proszę o składanie darów w koszu obok obrazu Jezusa Miłosiernego, Bóg zapłać za złożone już dary.
  9. Zapraszam i zachęcam do czytania prasy katolickiej, Miłujcie się, Apostolstwo Chorych, w Niedzieli przeczytamy: bieżące informacje z życia Kościoła Temat numeru – Polak przy konfesjonale – Spowiedź Jak to nie łatwo powiedzieć, Nie bój się spowiedzi!, Niepokalana nasz ideał, O kryzysie wiary – rozmowa z Robertem Kard. Sarahem To my ludzie wyrzuciliśmy Boga z Europy.
  10. W piątek po Mszy św. sprzątanie kościoła, bardzo dziękuje osobom włączającym się w tę posługę i zarazem zapraszam osoby chętne do pomocy.
  11. Msze św.

PONIEDZIAŁEK Godz.8.00+Msza św.

17.30+Zbigniew Snochowski int. Siostry Haliny z rodz.

WTOREK              Godz.8.00+Msza św.

17.30+ Zbigniew Pawłowski 20 r. śm. rodziców i  rodzeństwo z obojga str.

ŚRODA                 Godz.8.00+Msza św.

17.30+Diękczynno-błagalna Waldemara z ok. im.

CZWARTEK         Godz.8.00+Msza św.

17.30+Tadeusz Jan Bejgrowicz int. po p.

PIĄTEK                 Godz.8.00+Msza św.

17.30+Mariusz Dobrzyński rodzice Helena i Józef

+Łucja Kończal z ok. im.

SOBOTA               Godz.8.00+Mieczysława Warawan

17.30+Krystyna Bałazy, Władysława i Bolesław Lewińscy, Franciszka i Kazimierz Bałazy

8.00+Monika i Franciszek Karczewscy i rodziców z obojga str.

10.00+Marian 7 r. śm. Katarzyna i Anna Boreccy

11.30+Adam Borkowski 6 r. śm.

16.00+Marian Wireński